Operator wózka widłowego

Stalowa Wola, Subcarpácia - Explorar localização Produção Tempo inteiro

Descrição da vaga

Company description

IKEA Industry Poland sp. z o.o. Oddział w Stalowej Woli

U nas pachnie lasem! Tartak w Stalowej Woli jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie tartaków w Polsce. Jest też jednym z największych pod względem mocy produkcyjnych w IKEA Industry.

Dowiedz się więcej na temat naszej firmy na stronie www.industry.ikea.pl

Job description

· Obsługę wózka widłowego,

· Transport materiałów na terenie magazynu i/lub placu,

· Przygotowywanie i kompletację towaru według zamówień,

· Dostarczanie surowca zgodnie z zapotrzebowaniem do działu produkcji,

· Załadunek i rozładunek towarów,

· Kontrolę jakościową i ilościową towaru.

Qualification

· Aktualne uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych UDT

· Minimum rok doświadczenia w kierowaniu wózkiem widłowym,

· Umiejętność pracy pod presją czasu,

· Entuzjazm i dynamikę w działaniu,

· Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i chęć podejmowania wyzwań,

· Gotowość do pracy w trybie zmianowym

More Information

Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę,

Pracowniczy Program Emerytalny i program lojalnościowy,

30 minutową płatną przerwę w pracy,

Dostęp do prywatnej opieki medycznej

Dofinansowanie do posiłków

15% rabat w sklepach IKEA,

Dofinansowanie do wczasów, wycieczek i inne świadczenia z ZFŚS.

Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie NW

Szkolenia, dofinansowanie do dalszej nauki, możliwość rozwoju.